Nå, men det er faktisk virkelig længe siden han sidst har tisset på noget, nok også fordi vi er blevet gode til at undgå de ting der trigger ham - som f.eks. bestemte ting der ligger på gulvet. Men så i går skulle jeg lige sortere vasketøj og havde lavet nogle bunker i et værelse, hvor døren normalt altid er lukket. Men blev lige optaget af en samtale med manden og havde så glemt at lukke døren, så ja, der blev lige tisset en ordentligt sø på en bunke tøj
Selvfølgelig altid noget han tissede på tøj der var allerede på vej i vaskemaskinen, men alligevel. Føj det er klamt og stinker, og jeg fik det på hænderne, fordi jeg ikke havde opdaget det.




Og hendes halespids er blevet grå 
.png)
) når vi ikke er derinde af frygt for, at han tisser i den nye sofa. Han tissede også i en kurv med alt deres legetøj 2 gange. Men altså, der kan gå mange måneder imellem, så dyrlægen var ret overbevist om at det bare var en sær vane han havde fået. Han har altid været mærkelig, så det er nok et meget godt bud.
Men det må vi bare tage med.

